Neşe Görenekli
Kurucu Müdür

1984 yılında Hacettepe Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Ülkemizin önde gelen şirketlerinin bilgisayar yazılımları işini üstlenmiş olan Neşe Görenekli, evlenmiş ve iki çocuğunu büyütürken kendi yaşamından yola çıkmış; insanların hayatını kolaylaştırmayı, sevdiklerine zaman ayırmalarını sağlayacak bir yönetim modeli üzerinde çalışmaya başlamıştır. “Çalışmak için yaşamak yerine, yaşamak için çalışmak” felsefesi ile çıkılan yolda, 1992 yılında bugünkü Profesyonel Tesis Yönetimi sektörünün gelişimine zemin hazırlamıştır.
 
 
Süleyman Görenekli
Genel Müdür

Aslen Afyonkarahisarlı olan Görenekli 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğinden mezun olmuştur. Yüksek iş disiplini ve özveri ile çalıştığı Ereğli Demir Çelik kurumundan üst düzey yönetici olarak emekli olmuştur. Eşi Neşe Hanım’ ın başlangıcını yaptığı Apartman Yönetim Hizmetlerini, profesyonel yönetim yazılımı ile geliştirmiş ve bugün 10.000’i aşkın konut ve iş merkezlerinin yönetimini ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini verebilecek bir yazılımı tüm kullanıcıların hizmetine sunmuştur.
 
 
Arcan Görenekli
Ortak

Öğrenim Durumu: ODTÜ Makine Mühendisliği
Lisan: İngilizce
İş Deneyimi:
2011,Şubat E-Yönetici

 
 
Oğuz Ayhan
Genel Müdür Yrd.

Öğrenim Durumu:
Marmara Üniversitesi - Eng. Management (Yüksek Lisans)
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü -İşletme (Yüksek Lisans)
Anadolu Üniversitesi - İktisat Fakültesi
Uludağ Üniversitesi - Makine Mühendisi
Lisan:İngilizce

İş Deneyimi:
2015 - E-Yönetici
2014 - 2015 Bilfinger HSG Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
2006 - 2014 YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş
 
 
Mehmet Ozan Görenekli
Teknik Müdür

Öğrenim Durumu: Hacettepe Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği
Lisan: İngilizce
İş Deneyimi:
2005 - E-Yönetici
 
 
Gülperi Aylin İlgen
Referans Kartal Towers Müdürü

Aylin İlgen, Lisans eğitimini İktisat alanında tamamladıktan sonra, kariyerine satış ve pazarlama alanında başlamış, bu alanda bölge yöneticilikleri yapmıştır. Yüksek Lisans ve Doktora tez çalışmaları Bina ve Tesis Yönetimi’nin sektörel gelişimi, sorunları ve geleceği üzerinedir. Ayrıca “Apartman ve Site Yönetimi” kitabının yazarı olup, hem Milliyet Emlak’ta yazarlık yapmakta hem de Toplu Yapı Yönetimleri ile Emlak Danışmanlığı Sertifika programlarında eğitmenlik yapmaya devam etmektedir.
 
 
Bulut Özenli
Hukuki İşler

1990 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Bulut Özenli 2013 yılından itibaren E-Yönetici Hukuk biriminde çalışmaktadır.
 
 
Azade Münevver Erdem
Hukuki İşler

Ankara Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar Pamukbank T.A.Ş.'da hukuk departmanında avukatlık yapan Erdem, 2006 yılından itibaren E-Yönetici bünyesinde çalışmaktadır. Ankaralı ve iki çocuk annesidir.